#keepintouch

Buďte v obraze a přihlaste se k odběru novinek ze světa nátěrových hmot Hempel s informacemi o nejnovějších produktech, chystaných událostech a aktualním dění z oblasti antikorozní ochrany ocelových konstrukcí.

Přihlásit se k odběru

Buďte stále v obraze

Po přihlášení Vám budeme zasílat nejnovější zprávy a aktuality přímo do Vaší emailové schránky. Zároveň Vám každý rok pošleme náš zpravodaj s články o nových produktech, zajímavých projektech a aktuálních informacích z oboru. Již nikdy Vám tak neuniknou zásadní novinky a další zajimavé informace:
  • Hempel Newsletter

  • Pozvánky na události a online semináře

  • Novinky v odvětví

  • Technické dokumenty

  • Informace o nových produktech

  • Dotazníky spokojenosti

Show more

Zelená pro elektronickou komunikaci

Stále budeme vyrábět tištěné materiály tam, kde je naši zákazníci potřebují. Neustále se však snažíme eliminovat negativní dopady našeho chování na životní prostředí a nahrazení tištěných materiálů elektronickou komunikací je pouze dalším krokem, jak toho docílit.

Přidejte se k nám

Přihlaste se k odběru aktualit ještě dnes

Stačí vyplnit krátký formulář a veškeré informace Vám budeme zasílat přímo do Vaší e-mailové schránky.

Souhlasím, aby firma Hempel A/S shromažďovala, zpracovávala a uchovávala moje osobní údaje, které byly poskytnuty za účelem zasílání komerčních sdělení e-mailem.

Přihlašujete se k odběru elektronických zpráv od firmy Hempel. Odhlásit se můžete kdykoliv buď zde, nebo zasláním požadavku na adresu unsubscribe@hempel.com:

Podrobné informace o podmínkách registrace a ochraně osobních údajů si můžete přečíst v našem právním prohlášení.