#keepintouch

Zarejestruj się, aby być na bieżąco i otrzymywać od Hempel informacje o nowych produktach, seminariach oraz nowościach z branży.

Nowe unijne Rozporządzenie o ochronie danych osobowych weszło w życie w 2018 r. W związku z tym, firmy zobligowane są uzyskać od adresatów, w tym stałych klientów, wyraźną zgodę na wysyłanie emaili z najnowszymi wiadomościami i aktualnościami. Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje od firmy Hempel, zarejestruj się używając poniższego formularza.

Zarejestruj się już teraz

Dowiedz się pierwszy

Zapisz się, a otrzymasz najnowsze wiadomości i informacje prosto na swoją skrzynkę. Raz lub dwa razy w roku otrzymasz naszą Gazetkę Hempel, która będzie zawierać artykuły dotyczące najnowszych projektów, produktów i aktualności z branży. Ponadto, dowiesz się jako pierwszy o innych ciekawych tematach z branży farb antykorozyjnych.

  • Gazetki Hempel

  • Nadchodzące seminaria i wydarzenia

  • Ważne informacje z branży

  • Publikacje techniczne

  • Informacje o nowych produktach

  • Badania opinii

Show more

Pomóż nam chronić środowisko

Będziemy nadal drukować materiały wg potrzeb naszych klientów. Pomożemy jednak lepiej chronić środowisko, jeśli zastąpimy drukowane broszury, pisma, gazetki oraz inne dokumenty ich elektronicznymi wersjami.

Dołącz do nas

Zarejestruj się, aby otrzymać najnowsze informacje

Uzupełnij poniższy formularz, a otrzymasz od nas prosto na swoją skrzynkę pocztową aktualności dotyczące nowych produktów, seminariów oraz najnowsze informacje z branży.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez firmę Hempel A/S w celu dostarczania informacji handlowych drogą elektroniczną.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od firmy Hempel drogą elektroniczną. Możesz się wyrejestrować w każdym momencie tutaj lub bezpośrednio pisząc na adres unsubscribe@hempel.com:

Dodatkowe informacje zawarto w naszym oficjalnym dokumencie prawnym.