#keepintouch

Hempel'in en son ürünleri, web seminerleri ve sektördeki sıcak gelişmeler hakkında duyuruları almak ve güncel haberleri takip etmek için lütfen kaydolunuz.

Şimdi kayıt olun

İlk öğrenen siz olun

Şimdi kayıt olun ve en son haberler hemen e-posta kutunuza gelsin. En son projeleri, ürünleri ve sektörden haberleri içeren Hempel Bülteni'ni size yılda bir/iki kez göndereceğiz. Bunun yanında, anti-korozyon kaplamaları endüstrisinden öne çıkan konu başlıklarını da ilk öğrenen siz olacaksınız.

  • Hempel Bültenleri

  • Yakın gelecekteki web seminerleri ve organizasyonlar

  • Sektörden önemli haberler

  • Teknik raporlar

  • Yeni ürünlerimiz hakkında bilgiler

  • Fikir araştırmaları ve anketler

Show more

Ekolojik ayak izimizi azaltmamıza yardımcı olun

Müşterilerimizin ihtiyaçları olduğu taktirde basılı malzemeleri üretmeye devam edeceğiz. Ancak basılı broşürleri, mektupları ve diğer dokümanları elektronik materyallerle değiştirerek, operasyonlarımızı daha çevre dostu hâle getirebiliriz.

Bize katılın

Bugünkü en son haberler için kayıt olun

Aşağıdaki basit kayıt formunu doldurun ve yeni ürünlerle, internet seminerleriyle ve sektörden en yeni gelişmelerle ilgili haberleri direk olarak e-posta kutunuza gönderelim.

Hempel A/S'nin e-posta aracılığıyla ticarî amaçlı bilgi göndermesi için sağlamış olduğum şahsî bilgilerimi almasına, kaydetmesine, işleme koymasına ve saklamasına izin veriyorum.

Hempel'den elektronik bilgi mesajları almak için kayıt oluyorsunuz. İstediğiniz zaman buradan veya unsubscribe@hempel.com mail adresimize mesaj ileterek kaydınızı silebilirsiniz

Daha fazla bilgi için lütfen resmî yasal belgemizi okuyunuz.